"ZACHYŤ ŽIVOT"

Sme manželia.
Sme tím dvoch ľudí, ktorým sa nesmierne páči práca lovenia záberov.

ZACHYTÁVAME OKAMIHY DNEŠKA,
ABY POTEŠILI VAŠE SRDCIA AJ ZAJTRA.

Našou snahou je zachytiť všetko podstatné a predsa nebyť ako hlavná pozornosť na svadbe. Čím viac nás nevidíte, tým viac ste sami sebou a my máme nefalšované emócie.

NAŠA HISTÓRIA

Začali sme ako tím videographerov v roku 2010. Vystupovali sme pod menom VIDEOBRASIL- Braňo a Silvia. Od roku 2013 sme pridali do nášho portfólia aj fotenie a takto to aj ostalo dodnes. Dlhšie už ale nosíme v hlave myšlienku, že značka VideoBraSil nehovorí nič o fotení. A tak si nás klienti veľakrát nájdu aj separé ako www.branislavpavlik.sk a www.fotopavlikova.sk. A keďže sa neradi rozdeľujeme /najradšej pracujeme spolu/, urobili sme tento krok rebrandingu a chceme vystupovať ako www.svadobnelovenie.sk. 

         Tu nájdete v jednom balíku  fotografické aj video služby.

Navyše nám to prišlo ako veľmi výstižné.

AKO TO ROBÍME ?

Fotenie

Na fotenie sa nám osvedčila značka Nikon a v nej aj pokračujeme dodnes. Fotky samozrejme upravujeme a retušujeme podľa potreby. Odovzdávame približne 600 fotiek. 

Video

Natáčame tiež fotoaparátmi, ale pre zmenu značkou Sony. Pri videu sú pohotovejšie a viac vybavené pre video. Video odovzdávame samozrejme v 4K rozlíšení. Využívame aj ďalšie potrebné veci pre moderné video, ako je dron, mikrofóny, stabilizátory, statívy a mnoho iných.